Uchádzač o zamestnanie

Pracujme na vašej
kariére spoločne!

Práca sa stáva zábavou iba vtedy, ak ste v nej dobrí a keď sa v nej cítite šťastní, pretože robiť veci, v ktorých ste dobrí, vás robí šťastnými!

Cieľom spoločnosti Duijndam Works je pomôcť vám získať prácu, z ktorej budete mať skutočne radosť! 

Nájdite si prácu svojich snov

Ak si ešte nie ste istí, ktorá práca je pre vás vhodná, môžeme vám nezáväzne poradiť. Okrem znalosti trhu sa u nás môžete spoľahnúť na osobný prístup a otvorené a úprimné poradenstvo. Osobný kontakt je pre nás samozrejmosťou. Ceníme si individuálny prístup, ktorý nám umožňuje dobre a rýchlo reagovať na osobné potreby našich kandidátov a dočasných zamestnancov.

Spolupracujeme s poprednými spoločnosťami v rôznych odvetviach. Každý deň máme širokú ponuku voľných pracovných miest. Ak máte záujem o trvalý pracovný pomer, alebo o dočasné zamestnanie, ste u nás na správnej adrese. Nemáme pre vás práve teraz vhodné voľné miesto? Pokojne nás kontaktujte a prediskutujeme vaše možnosti.

Zahraniční zamestnanci

Spoločnosť Duijndam Works spolupracuje s holandskými aj zahraničnými pracovníkmi. Z našich kancelárií v Haagu, Rotterdame, Wateringene, Opole (Poľsko) a Štúrove (Slovensko) je náš náborový tím v každodennom kontakte s uchádzačmi o zamestnanie. Naši skúsení náboroví konzultanti vám radi pomôžu v holandčine, angličtine, poľštine, slovenčine, rumunčine a maďarčine. Naše služby však presahujú rámec sprostredkovania práce. Našim zahraničným pracovníkom pomáhame aj pri budovaní nového života v Holandsku.

map new
Rotterdam

Zuidplein 90,
3083 CW Rotterdam

Maasdijk

Honderdland 241,

2676 LV Maasdijk
Den Haag

Dierenselaan 48,
2573 KJ Den Haag

Opole

Księdza Hugona Kołłątaja 3/2,
45-064 Opole, Polen

Šturovo

Komenskeho 9
94301 Šturovo

map
Scroll to Top