Príchod do Holandska

Keď prídete zo zahraničia, najprv vás prijmeme v našej centrále v Maasdijku. Náš uvádzací tím vám poskytne všetky potrebné informácie. Napríklad o bývaní, všeobecných pravidlách a živote v Holandsku. Potom vás predstavíme jednému z našich (asistentov) account manažérov, ktorý vás bude informovať o vašej novej práci, platných predpisoch o bezpečnosti, ochrane zdravia pri práci a o doprave do práce. Po vybavení všetkých náležitostí vás odvezú do vášho ubytovacieho zariadenia. 

Ubytovanie

Budete bývať na mieste, ktoré je čo najbližšie k vašej práci. Aj na vaše osobné preferencie sa usilujeme čo možno najviac prihliadať. Na všetkých miestach je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie. V našich ubytovacích zariadeniach je spoločná obývacia izba s TV, plne vybavená kuchyňa, kúpeľňa, WC a spálne. Všetky naše ubytovacie zariadenia sú prirodzene certifikované nadáciou pre normalizáciu bývania SNF.

Poistenie

Pomôžeme vám uzatvoriť zdravotné poistenie a podáme aj žiadosť o zdravotný príspevok.

Doprava

Zabezpečujeme dopravu do práce a z práce, príspevok na cestovné prichádza do úvahy aj v prípade, že do práce prídete vlastnou dopravou.

Aplikácia Plan4Flex

Používame plánovací program Plan4Flex. Tento program ponúka aj aplikáciu pre smartfóny. Pomocou tejto aplikácie môžete rýchlo a jednoducho komunikovať so svojou kontaktnou osobou. V aplikácii nájdete aj svoj denný pracovný rozvrh, výplatné pásky a podpísané dokumenty.

Kurzy holandčiny

Našim zahraničným pracovníkom ponúkame možnosť naučiť sa po holandsky. 

Návrat hore