Interné voľné pracovné miesta

Okrem práce, ktorú ponúkame našim klientom, sme sami zamestnávateľmi. Ponúkame inšpirujúce prostredie orientované na ľudí, s dobrou atmosférou, v ktorom spolu s nadšenými a angažovanými kolegami prispejete k zmene. Chceme vám pomôcť, aby ste zo seba dostali to najlepšie, ponúkame dobré (sekundárne) pracovné podmienky a podporujeme váš rozvoj rôznymi možnosťami odbornej prípravy.

Naši zamestnanci rozhodujú o úspechu spoločnosti Duijndam Works. Chcete aj vy prispieť? V takom prípade si pozrite naše interné voľné pracovné miesta. Nie je medzi nimi vaša vysnívaná práca? Uvítame aj vašu otvorenú žiadosť.

Máte otázky k niektorému z našich voľných pracovných miest? Skontaktujte sa s oddelením ľudských zdrojov na kontaktoch hrm@duijndamworks.nl alebo 0174-870048.

Op zoek naar een stage waar je ook echt aan de slag gaat en ervaring op kan doen voor jouw toekomstige carrière? En volg je een opleiding (bij voorkeur) in de richting Commerciële Economie, Marketing of Sales. Dan hebben we een interessante stage, waar je relevante werkervaring kan opdoen.

Scroll to Top