O Duijndam

Kto sme?

Spoločnosť Duijndam Works je profesionálna agentúra dočasného zamestnávania s komplexnými službami s viac ako 25-ročnými skúsenosťami v oblasti dočasného zamestnávania.

V roku 1997 bola otvorená prvá pobočka na adrese Kerklaan, Wateringen s obchodným názvom Uitzendbureau Karel Duijndam (UKD). Z tejto prevádzky v nasledujúcich rokoch vyrástlo päť pobočiek v Holandsku a dve v Poľsku. S týmto rozšírením došlo aj k prvej zmene názvu spoločnosti: Duijndam Uitzendgroep.

Medzitým sme otvorili aj kanceláriu na Slovensku a prijímame zamestnancov z celej Európy. Vzhľadom na tento vývoj sme sa rozhodli druhýkrát zmeniť názov našej spoločnosti, tentoraz na názov, ktorý znie viac medzinárodne. Tak vznikla myšlienka prevziať názov jednej z našich prevádzkových spoločností: Duijndam Works.

Naším poslaním je spájať ľudí.

Charakteristika osobného prístupu je v spoločnosti Duijndam stále viditeľná. Naši klienti a kandidáti sú stredobodom nášho podnikania a vy sa s tým budete stretávať počas celej našej činnosti. Naši pracovníci zaoberajúci sa správou klientov a náboroví pracovníci sú profesionáli s vlastnou špecializáciou, takže máme všetky potrebné odborné znalosti a prehľad o jednotlivých odvetviach.

Zamestnávatelia

Zamestnávatelia sa na nás môžu obrátiť s cieľom zamestnať dočasných pracovníkov a nájsť odborníkov prostredníctvom nášho výberového procesu.

Uchádzačov o zamestnanie

Vďaka spolupráci s poprednými spoločnosťami máme každý deň širokú ponuku voľných pracovných miest. U nás sa uchádzači o zamestnanie môžu spoľahnúť na osobný prístup, rozhodnosť v našom konaní a otvorené a úprimné poradenstvo.

Scroll to Top