Časté otázky

Máte otázky alebo si neviete rady? Nižšie nájdete časté otázky. Ak vaša otázka nie je medzi nimi, neváhajte nás kontaktovať.

Ako vám môžeme pomôcť?

Ak ste poslali žiadosť o prácu, automaticky od nás dostanete potvrdenie, že sme ju obdržali. Ak ste toto potvrdenie nedostali, mohlo niečo zlyhať. Snažíme sa odpovedať na vašu žiadosť do 2 pracovných dní. Pozor: e-maily môžu byť označené ako spam. Nezabudnite sa pozrieť do svojho priečinka s nevyžiadanou poštou.

Môžete sa zaregistrovať priamo u Duijndam Works cez tento odkaz. Samozrejme, je tiež možné zareagovať na jednu z našich voľných pracovných pozícií, kliknite sem pre aktuálne voľné pozície.

Výplata prebieha každý týždeň v stredu. Prípadné korekcie platov sa vykonávajú v piatok po 15:00 hodine.

Pri chorobe sa musíte prvý deň nahlásiť čo najskôr, najneskôr však do 8:30 hodiny ráno, osobne, ako u vysielacej firmy, tak aj ako u objednávateľa. Vysielacia firma je telefonicky k dispozícii od pondelka do piatku od 5:00 do 8:30 hodiny ráno a v sobotu od 5:15 do 8:30 hodiny ráno na telefónnom čísle: 0174 – 270 365. V prípade nočnej zmeny alebo pracovného času odpoledne sa musíte ohlásiť najmenej 2 hodiny pred začiatkom pracovného času. Pre všetky ďalšie záležitosti sme k dispozícii od pondelka do piatku od 8:30 hodiny ráno do 17:30 hodiny. Oznámenia o chorobe cez e-mail, WhatsApp alebo SMS nebudú akceptované. Viac informácií o ohlasovaní choroby nájdete v závaží ochorení, ktorá je súčasťou našej personálnej príručky.

Máš prístup k tvojej zmluve o vysielaní, daňovému priznaniu k dani z príjmu, výplatným pásom a v tejto aplikácii nájdeš aj svoje ročné zúčtovania cez Plan4Flex.

Ak pracujete cez nás, budete mať nárok na voľné dni. Ak chcete využiť niektoré z týchto dní, najprv sa poraďte s vaším zákazníkom. Ak súhlasí, môžete si zadarmo dni/vybraný čas zadať cez aplikáciu Plan4Flex. Voľné dni je potrebné zadať najneskôr v piatok v predchádzajúcom týždni. Dlhšie dovolenky je potrebné oznámiť aspoň 2 týždne vopred.

 Áno, ako zamestnanec Duijndam Works máte nárok na dovolenkové peniaze vo výške 8,33% skutočnej mzdy a navyše aj získavate voľné dni. Chcete vedieť, koľko z týchto rezervácií ste už nazbierali? Nájdete to na dne vašej výplatnej pásky v aplikácii Plan4Flex.

 Áno, ako zamestnanec Duijndam Works máte od prvého dňa nárok na Plus-Pensioen od Stippu. V Plus programu získavate viac dôchodku ako v Základnom programe a okrem manželov a registrovaných partnerov majú nárok na partnerový dôchodok

 Ak pracujete pre spoločnosť Duijndam Works, môžete oznámiť zmenené informácie tým, že nám pošlete správu cez aplikáciu Plan4Flex

Najprv je samozrejme dôležité zostať sám sebou. Nižšie uvedené tipy vám však môžu pomôcť pripraviť sa na pohovor:

  • zoznámte sa s firmou;
  • prečítajte si popis pracovnej pozície ešte raz;
  • dobre si pripravte svoj príbeh;
  • zistite, v čom ste dobrí;
  • zvoľte si vhodné oblečenie;
  • pripravte si aj otázky, ktoré chcete položiť.

V aplikácii môžete v sekcii “Moje dokumenty” vybrať možnosť “Zabudli ste heslo?”. Ak zadáte svoje používateľské meno (číselné číslo, ktoré ste dostali v e-maile), heslo sa resetuje. Ak ste stratili svoje používateľské meno aj heslo Plan4Flex, môžete poslať e-mail na adresu info@duijndamuitzendgroep.nl . Pošleme vám nové prihlasovacie údaje e-mailom. Upozorňujeme, že žiadosť musí byť podaná z e-mailovej adresy, ktorá je nám známa.

Návrat hore